Programos

Šiuo metu galite aktyviai registruotis į šias programas:


Aktyvių pardavimų klubas

Online

Bet kurio verslo svarbiausia dalis šiandien – pardavimų skatinimas. Net yra pasakymas, kad pardavimų skyrius yra kiekvienos įmonės maitintojas. Pardavimų vadybininkai yra atsakingi už tai kad įmonės pagaminti produktai ar paslaugos lengviau susirastų savo klientą ir palaiko su juo ryšius, kad šis pardavimo sandėris būtų nuolatinis. Pardavimų vadybininkai gali dirbti ir b2c (verslas klientui)ir b2b (verslas verslui) sektoriuose, todėl ir jų pardavimų apimtys skiriasi atitinkamai.

Kita mūsų programų – internetinis marketingas  – skirta darbui su b2c (verslas klientui). Čia stengiamasi pritraukti pavienį klientą – kasdienį vartotoją. Šiame modulyje svarbios patrauklaus pateikimo, reklamos, socialinių tinklų komunikacijos, SEO ir kitos žinios.

Ką veiksime būrelio metu?

Pirmas kelias pamokas bus išdėstyta pagrindinė medžiaga, ką turėtumėte žinoti apie aktyvius pardavimus ir atliktas jūsų asmenybės testas, leisiantis nustatyti geriausią pardavimų strategiją. Tada tikros simuliacijos būdu, jūs turėsite galimybę atstovaujant kažkokią fiktyvią ar tikrą (mūsų pačių įkurtą mokslo tikslais) įmonę parduoti jų prekes ir paslaugas. 

Viskas kaip ir tikrame darbe – pradedant pardavimų scenarijaus rašymu, klientų kuriems norima skambinti analize, skambučiais ir bandymu parduoti. Taip pat bus mokomasi rengti komercinius pasiūlymus, kurie būtų siunčiami el. paštu. Yra numatyta galimybė šio būrelio metu savo praktine veikla ne tik padengti būrelio kaštus, bet galbūt ir užsidirbti. Pabandykite jau dabar, juk turite galimybę 30 dienų tai daryti nemokamai!

Šiam būreliui gimininga aktyvių pardavimų platformos verslo idėja aprašyta ir mūsų tinklaraštyje [url]čia[/url]. Parašykite mums, ką apie ją manote?


Internetinis marketingas

Online

Tai būrelis skirtas mokytis apie internetinius verslus ir juos vystyti: interneto puslapius, e-parduotuves, portalus – ar naujus, ar esamus. Jo metu, kaip dažnai būdinga interneto rinkodaroje, išmoksite visų procesų pradžiamokslio – ir patys mokėsite sukurti interneto svetainę, ir kurti reklaminius banerius, ir filmuoti bei montuoti reklaminius video, ir komunikuoti socialiniuose tinkluose, ir rašyti SEO tekstus, ir analizuoti svetainių lankomumą per įvarius analitinius įrankius… Būrelio tikslas – per praktiką sukurti gyvybingą ir lankomą interneto projektą. Numatoma galimybė interneto svetainę kurti ir mūsų vietinei ir tarptautinei rinkai anglų kalba. Tikintis, kad projektas galėtų generuoti pajamas, būtų einama giliau – samdomi specialistai, kurie padarytų darbus kuriuos patiems labiau apsimokėtų perduoti, didėjant žinomumui, būtų mokomasi laiko planavimų ir finansinės apskaitos įgūdžių. Didelė dalis su tuo susijusių teorinių pamokų turinio būtų pritaikyta pagal Junior Achievement programas.


Verslumas 1

Online ir offline

Pradinių ir 5-6 klasių ir moksleiviams

Mažiausiems pasakojimų ir žaidimo forma bus perteikti svarbiausi verslo klausimai. 

Bus lyginama šeima ir įmonė, visuomenė ir verslo aplinka, todėl vaikai įgys ne tik verslumo bet ir ūkiškumo, finansinio raštingumo ir socialinės atsakomybės įgūdžių.

Temų pavyzdžiai: 

1. Pajamos, išlaidos ir pelnas. Kas tai?
2. Kaip atidaryti savo keksiukų kioskelį?
3. Gera reklama. Kuo skiriasi faktas, nuomonė ir pramanas? 
4. Kaip namuose taip ir versle. Kas yra komunaliniai mokesčiai ir kaip juos apskaičiuoti?
5. Skurdas ir labdara. Kaip verslininkai prisideda mažinant skurdo klausimą?

Dėmėsio: kol kas tik mokymai nuotoliniu būdu.


Verslumas 2

7-12 klasių moksleiviams (grupės po 2 klases)

Mokiniai bus mokomi giliau, dėmesio skiriant verslo ir ekonomikos istorijai, sėkmingiausių įmonių sėkmės ir klaidoms, taip pat  teorinei medžiagai ir konkrečiai praktikai. Būrelio dalyviai įvairias užduotis atliks ne tik žaidimo, bet ir verslo kūrimo simuliacijos forma, taip pat, tėvams sutinkant, numatomos ekskursijos į žinomiausias įmones, ar praktikos atlikimas įvairiuose smulkiuose ir vidutiniuose versluose su tos srities žinovu-mentoriumi. 

Bus analizuojami tikri ir menami  istoriniai, teoriniai ir praktiniai problemų sprendimai. 

Akcentuojama išsilavinimo ir ekspertinių žinių svarba, verslo planas, rinkos analizė, svarba pasimokyti iš kitų klaidų, užkertant kelią savosioms. 

Bus mokomasi verslo strategijos ir jo gyvavimo dėsnių, taip pat kalbama apie bankroto tikimybę kaip natūralią verslo ciklo dalį, apie eksperimentavimą ir klaidų darymo neišvengiamybę siekiant gerinti prekę ar paslaugą ir vykdyti plėtrą.

Vaikai gebės savo poreikiams sukurti elementariausius dalykus, reikalingus verslininkystei. 

Dėmėsio: kol kas tik mokymai nuotoliniu būdu.


Išbandyk nemokamai!

Pirmas mėnuo nemokamai!

100 verslininkų verslumo akademijoje yra galimybė išbandyti visas 3 skirtingas programas pirmą mėnesį nemokamai. Nesvarbu kur gyvenate, online pamokos puikiai tinka kiekvienam. Na o Verslumas 1 ir 2 pamokos organizuojamos Vilniuje. 

Turime itin intensyvų tvarkaraštį, tad neabejojame kad 1 mėnuo tai daugiau nei reikia susidaryti objektyvią nuomonę ar ši veikla jums tinka ir jus traukia. Kiekvieną darbo dieną rasite sau dominančius užsiėmimus. Kai apsispręsite, būsite pridėti ir prie bendruomenės bendravimo grupių, kuriose bendrauti ir kurti galėsite nuolatos.