Categories
Uncategorized

Verslo idėja #2: vyrų klubas – daiktų prenumerata vyrams

Tikslinė auditorija: didmiesčio užimtas vidutines ar didesnes pajamas uždirbantis vyras, su didesniu nei įprasta užimtumu, paprastai viengungis (kuris mieliau linkęs taupyti laiką ir samdyti asistentus, padedančius jam buityje (nes paprastai jo darbo valanda kainuoja daugiau nei tas laikas kurį jis skirs buičiai, priedo jam ši veikla neteikia poilsio ar malonumo).

Idėjos esmė: prenumerata į namus/reguliarus tiekimas tokių prekių kaip  kojinės, t-shirt marškinėliai (paprastai baltos, juodos spalvos), taip pat balti formalūs marškiniai. Kartu ir dantų šepėtelių, gillette skustukų, galbūt sporto prekių pvz.: irgi t-shirt marškinėlių arba rakšluosčių. Paslauga sudaryta iš ką tik minėtų bazinių produktų, kurie nesikeičia (basic planas), ir asmeninių poreikių, kai vyrui yra priskirtas (nuotoliniu būdu kaip klientų aptarnavimo specialistas dirbantis) vadybininkas, kuris suveda vartotojo profilius, pagal prekės ženklus kuriuos vyras x mėgsta ir vartoja periodiškai: tai gali būti viskas kas greit negenda ar neyra – nes to tikslas, patarnauti vyrui buityje, taupyti jo laiką – pvz.: x firmos šampūnas ar skutimosi reikmenys arba 20 kiaušinių ar x pakelių avižų košės į savaitę arba kt. kas nėra sunku pirkti ir pristatyti periodiškai.

Ko būtinai reikia: kadangi idėja – jei vienu sakiniu – skamba taip: tai klubas, kur vyrai gali pasirinkti prekes kurias vartoja reguliariai + prekės ženklus kuriuos mėgsta individualiai, o vyruklubas.lt tieks juos periodiškai, tai reikia 1) kokybiško apps’o, kuriame galima kelių mygtukų paspaudimu sustabdyti ar pridėti vienos ar kitos prekės tam mėnesiui (pvz x vienetų juodų kojinių); 2) asmeninių vadybininkų, kurie būtų priskirti tiem patiems vyrams ir nesikeistų (formuojamas asmeninis ryšys).

Kaip plėstis: 1) pasirašyti sutartis su pagrindiniais didmiesčių sporto klubais, kad būtų galima turėti reklaminį stendą prie kasų arba išsinuomuoti patalpas šalia rūbinės ar kitos masiškai „praeinamos“ vietos (Taip su laiku galėtų atsirasti pasiskirstymas pagal miesto zonas ar mikrorajonus ir ten dirbantys vadybininkai galėtų tiek aptarnauti ateinančius klientus, tiek nuotoliniu būdu skambinti 1x į mėnesį ir tvirtinti online atėjusias užklausas (1x/mėn. skambutis ir perėjimas viso sąrašo ko reikia, matyt, būtų geras ryšio su klubu ir jo nariais stiprinimas).2) Jei tai įmanoma, turėti savo fizinę lokaciją/vietą pagrindiniuose verslo centruose, kažkur pirmame aukšte prie administracijos. 3) Partneriauti su tokiais drabūžių valymo gigantais kaip Joglė (tarp kitko Joglės savininkai galėtų įkurti kažką panašaus). 4) Galbūt nuomuoti patalpas didžiausiuose prekybos centruose – tačiau pridėti tokių prekių pardavimą kaip brangių (turima omeny aukšta kokybė ir pripažinti prekės ženklai) barzdos skutimo mašinėlių ar laikrodžių ar kvėpalų – iš vienos pusės, kad nuoma nebūtų nuostolinga, iš kitos – kad klubas išlaikytų prestižą ir palankią nuomonę tarp tikslinės auditorijos.

Pastaba: čia nepaskaičiuoti ir nenurodyti kiti kaštai, kuriuos būtina išskaičiuoti rašant verslo planą: kaip pristatymo kaštai, vyruklubas.lt firminės atributikos kaštai (pvz.: įpakavimų) ar fizinio einu-ir-perku pirkimo kaštai (mat nors patogu vyrui iš vienos vietos/vyruklubas.lt viską užsakyti, net jei internetu gali įsigyti viską pats skirtingose vietose (vienasaskaita.lt startupo principas) visgi vyruklubas.lt dar reikalingesnis, jei kad užsisakytų kai kurias prekes pats, vyrui reikia važiuoti į fizinius taškus ir pirkti).

Svarbu pažymėti kad kadangi ši paslauga nėra pirmo būtinumo, antkainis gali būti priskirtas liberaliai ir didesnis, svarbu, kad būtų paklausa. Žinoma, – kaip ir bet kokioje veikloje – visi procesai turi būti kuo efektyvesni. Dar vienas variantas: basic planą stengtis pasiūlyti kuo pigesnį ir prieinamą kuo plačiau visiems, o individualų – su antkainiu kuris galėtų būti ir liberaliai didžiausias pagal nepraradimą per daug paklausos (t.y. galbūt turėti 1000 klientų pasirašiusių individualų planą su liberaliai didesniu antkainiu yra pelningiau nei jį mažinti žinant, kad sumažinus bus aptarnauta 2000 klientų).

P.S. Ši idėja gali būti vystoma ir ateityje. Tam prisiruošus, šis įrašas bus papildydas, o tai kas papildyta pažymėta ir atskirta nuo šio originalaus įrašo.

Jei norite prisidėti prie šios idėjos vystymo ar padiskutuoti apie ją plačiau, rašykite savo įžvalgas komentaruose arba 100verslininku@gmail.com

Nori įgyvendinti šią idėją arba žinai kam ji galėtų būti įdomi? Pasidalink šiuo įrašu!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s